logo  SMŪTIJI

 

      Pear Peach       Bluberry Raspberry        Carrot Apricot        Blackcurrant Strawberry        apple peachTGA        apple peatTGA       banana mangoTGA       cherry strawberryTGA

 

Kas ir “Galicia” smūtiji?
     Smūtijs - krēmīgs dzēriens, kas izgatavots no augļiem un ogām. Smūtijs ir lielisks slāpju veldzētājs un tajā pašā laikā var aizstāt maltīti. Tādējādi, tas ir ne tikai garšīgs, bet arī veselīgs dzēriens, kas satur vitamīnus un var tikt izmantots kā daļa no diētas!

    Par cik smūtijos tiek samalti augļi un ogas, tad organisko vielu un vitamīnu saturs ir daudz augstāks nekā sulās, kas ir ļoti svarīgi organisma un gremošanas sistēmai.

    Izgudrots pagājušā gadsimta vidū ASV, smūtijs ātri kļuva populārs ne tikai ASV, bet visā pasaulē, jo cilvēki arvien vairāk sāka pievērst uzmanību savai veselībai un rūpēties par veselīgu uzturu ikdienā.  

    Šodien smūtijs ir ļoti populārs dzēriens, tādēļ “Galicia” nolēma paplašināt savu sortimentu ar veselīgo un garšīgo smūtiju līniju. Galvenā priekšrocība "Galicia" smūtijam ir tā, ka tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes 100% dabīgām sulām un biezeņiem, kas nesatur sulas koncentrātus, cukuru, ūdeni, krāsvielas, aromatizētājus un konservantus. Jūs varat droši pievienot mūsu smūtijus Jūsu diētai!

Kādas ir “Galicia” smūtija priekšrocības salīdzinājumā ar citiem?
    “Galicia” smūtiju ražošanā augļu un ogu pārstrādes procesi ir minimāli. Mūsu smūtijā mēs izmantojam 100% dabīgas (ne-no-koncentrāta) sulas un biezeņus, kuri tiek ražoti pēc aukstās spiedes tehnoloģijas, kas līdz minimumam samazina apstrādi karstā temperatūrā. Pateicoties šai tehnoloģijai, augļi un ogas pārstrādes procesā maksimāli saglabā sev unikālās vērtības – vitamīnus, minerālvielas, garšu, aromātu un krāsu.


 

1abolu bumbieru persiku

 

2mellenu avenu

 

3burkanu aprikozu

 

4upenu zemenu abolu

 

5abolu bumbieru tetra

 

6abolu bumbieru tetra

 

7bananu mango tetra

 

8kirsu zemenu tetra